אודות המשרד

מאז הוקם, נהנה המשרד ממוניטין רב ומוכר כמי ש”נלחם עבור כל לקוח ומשיג תוצאות”, במיוחד לאור הניסיון הרב שצבר בתביעות נגד הביטוח הלאומי, תאונות דרכים, נזקי גוף וערעורים על החלטות ופסקי דין בתיקים מורכבים.

שעורי ההצלחה גבוהים במיוחד – כל הסיבות

  • יודעים לרתום את המערכת לטובת הלקוח – ניסיון המשלב הכרות עם עבודה בבית משפט ובחברות הביטוח גם יחד.
  • מבינים את החוק התקנות והפסיקה העומדים לטובת הלקוח ופועלים להשיג באמצעותם את מלא זכויות הלקוח גם כאשר המערכות בירוקרטיות ומטילות קשיים.
  • שפועלים להשגת הפיצוי המקסימאלי בזמן המינימלי.
  • נעזרים במומחים מהשורה הראשונה (רק כשצריך😊) הן לחוו”ד מקצועית והן בבית המשפט.
  • מאפשרים לכל לקוח ליהנות משקיפות מרבית וממידע שוטף הנוגע לתביעה.
  • מתממחים בערעורים ובתיקים מורכבים .

עו”ד אתי שנהב

עו”ד אתי שנהב, הקימה את המשרד לאחר התמחות בבית משפט, עבודה בחברת ביטוח ומשרדי עו”ד מהשורה הראשונה.

עו”ד שנהב, צברה ניסיון רב בייצוג בערכאות בתי המשפט ובתי הדין, מול חברות הביטוח וועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי, מתמחה בדיני נזיקין ובתביעות ביטוח, ניחנה בסבלנות ונחישות לצד יושרה פנימית ואמונה כי הצדק צריך להיעשות (“וכאשר יש צורך להילחם כך יעשה, ויפה שעה אחת קודם”).במאבק להשגת הזכויות של לקוחותיה מגייסת עו”ד שנהב לא רק את תכונותיה אלא גם את ניסיונה הרב, הכרותה עם המערכות הבירוקרטיות השונות, ייעוץ עם המומחים הרפואיים המובילים כל אחד בתחומו, אסרטיביות ואורך רוח להשגת התוצאה הטובה ביותר לכל לקוח מלקוחות המשרד. מוזמנים להצטרף ללקוחות המשרד. 

לקביעת פגישה יעוץ ללא התחייבות התקשרו עכשיו 054-8874748

המלצות לקוחות המשרד

סליחה אם אני חופרת לך, אבל את פשוט לא מבינה איזה הקלה מה שהצלחנו להשיג בשבילי, זה טיפה בים אבל לחלוטין אוויר לנשימה, אתמול נתנו לי זריקת הרגעה של קורטיזונים ואני ממש מפורקת ממנה וקמתי בבוקר ברוגע בזכותך, ת ו ד ה ❤
לקוחה עם בעיית עור - דרמטיטיס מפושט
לא האמנתי שהצלחנו!!!! סוף סוף שקט, תודה רבה שהאמנת ושלקחת את התיק.
לקוחה עם פיברומיאלגיה
יש!!!! יש!!!! יש!!!! ניצחנו את חברת הביטוח. כל הכבוד, אלופה!
תביעת חברת ביטוח עבור תאונה שנדחתה כשהלקוח פנה לבד והתקבלה במלואה כשפנינו
מהפכה של שמחה! לא מאמינה, תודה רבה, בסוף זה הצליח.
לקוחה שלא קיבלה את מה שהגיע לה בחברת זכויות רפואיות והגיעה למשרדנו, ערערנו לביה”ד לענייני עבודה וזכינו עבורה.
עו"ד אתי שנהב, תודה רבה על הטיפול המסור, על הסבלנות והזמינות בכל שעה. ממליץ בחום!
11/20 לקוח משרדנו שטופל בתביעת תאונת דרכים
עו"ד אתי שנהב, יש הרבה עורכי דין והרבה מקצועיים אבל ההבדל ביניהם לבין עו''ד אתי ששנהב שייצגה אותי הוא השירות והיחס האישי . בסופו של דבר זה מה שהכי חשוב מישהיא שלוקחת את התיק באופן אישי ומייצגת אותך מכל הלב.
לקוחת משרדנו שטופלה בתביעת רשלנות רפואית ותאונת דרכים
שמי יותם ואני בן 22,
לעורכת דין אתי שנהב הגעתי בלי ציפיות גבוהות מהכיוון שהתיק שלי הוא תיק מאוד נדיר ולא שגרתי, מגיל 10 אני חולה במחלת שרירים תורשתית שנכון להיום אני היחיד שרשום במערכת עם מחלה זו ואמי היא הנשאית.

יש לי מספר סוגים של כאבים לאורך כל הגוף 24/7 שכל הנראה נגרמים מבעיה לא ידועה בהתכווצות של השרירים הגורמים להתכווצויות וכאבי שרירים, שרירים תפוסים והשפעה כללית הדומה לשפעת. פעולות בסיסיות כגון: הליכה, עמידה, ישיבה/שכיבה ממושכת ועוד מעודדים התכווצויות שרירים לאורך כל הגוף.

לרופאים אין את הידע כרגע להסביר לי מה גורם לכאבים ולסימפטומים שאני מרגיש, המחלה שלי שקופה, המראה שלי הוא מראה בריא אני לא נראה דליל וחולה להפך השרירים חזקים ואני נראה בכושר, לכל כאב וסיפטום שאני מרגיש אין הוכחות.

דברים אלו גרמו לפקפק בכאבים ובסיפטומים שאני מרגיש ובכך הגעתי למצב שבוא אני חי את חיי כילד "בריא", משתתף בכל שיעורי הספורט ללא הקלות, משחקי כדור בהפסקות בית ספר ועם חברים במושב, עוזר בעבודות גינה,לשטוף את הבית ועוד פעולות בסיסיות של ילדים בריאים ללא מוגבלויות. במשך 6 שנים בלי הפסקה הצלחתי לשמור על שגרה זו במחיר של חיסורים מבתי ספר, כאבי תופת, שרירים תפוסים ושחוקים ולילות קשים. נראיתי מפותח לגילי והתרגלתי להסוות ולהסתיר את המחלה שלי, לא להראות סימנים של חולשה ופגיעות גם במקרים קיצוניים ומאוד כואבים שבהם הגוף מאותת לי לעצור עם כאבים וסיפטומים שונים.

מצב זה גרם לי להיתקל ברופאים שזילזלו בי בכוונה או בטעות מכיוון שהמראה שלי והיכולות הפיזיות שלי הטעו אותם ומצד שני הרופאים הקשובים ששמעו את הסיפור שלי ושאלו שאלות וניסו להבין תמיד היו אמפתיים אלי ובחרו להאמין לי ולעזור לי.

בפגישתי הראשונה עם עורכת דין אתי שנהב שלא היתה כרוכה בתשלום יצאתי ממשרדה לאחר שעתיים. בתחילת הפגישה לאחר הסבר מקוצר וכללי של המחלה והמקור שלה, אתי לא איתרה במראה שלי סימן המתריע על מוגבלות, אתי ביקשה ממני להסביר מה המחלה גורמת לי להרגיש ושלפי רושם ראשוני זה נראה שהמחלה לא גורמת לי לקושי בהליכה.

הסברתי לאתי את כל הסיפור שלי ואת רוב הכאבים והתחושות שאני מרגיש ועל ההרגלים שלי להסתיר את המחלה ולא להקשיב לגוף גם כשהוא תשוש ועל סף קריסה. אתי הייתה קשובה, שאלה שאלות וניסת להבין את כל הסיפור היא הייתה סימפטית ובמקביל חישבה בראש מה צריך לעשות בשביל שאני אקבל את מה שמגיע לי.

למרות שלבשה מסיכה ראו בעיניה שבשבילה זה לא היה רק בשביל הכסף זה היה אישי, היא רצתה לעזור לי והיא ביקשה ממני לשתף כמה שיותר פעולה וללקט חומרים השונים המעידים על קושי מסוים שנגרם מהמחלה: מפטור זקן בצבא בגלל קושי בגילוח ופטור נעליים בגלל החרפה בתפקוד עקב שבוע שלם שבו הלכתי עם נעליים צבאיות, עד למסמכים רפואיים שונים על מנת למצוא כמה שיותר עובדות שיעידו על המוגבלות שלי.

המחלה שלי מאוד שקופה הרבה אנשים שמכירים אותי לא מודעים לקשיים היום יומיים שאותם אני חווה, ולכן בתיק שלי היהי צורך בלמצוא הוכחות שיעידו על הקשים שלי מכיוון שביטוח לאומי נוטה לעבוד כמו מחשבון ולא כמו גוף תומך שעוזר למי שצריך ומגיע.

לאתי הבאתי 2 קלסרים מלאים שביחד מגיעים לכ-400 דפים ואתי ריפרפה בכולם וחיפשה כמה שיותר "הוכחות" שיעזרו לי לקבל את מה שמגיע לי. בגיל 17 נקבעו לי 37 אחוזי נכות שממנה קיבלתי 13 אלף למימון חלקי לשנה שלמה של השלמת בגרויות.

בגיל 22 לאחר העזרה של אתי נקבעו לי 65 אחוז אי כושר עבודה ו-54 אחוז נכות שממנה אני מקבל כ-2000 שקל בחודש לצמיתות. התיק שלי היה מאוד קשה קיבלתי את את העזרה שאני צריך למרות שהסיכויים היו נגדי, הנחישות ומוסר העבודה והצדק של אתי ניצחו את הסיכויים ובזכותה הצלחתי להוכיח לביטוח לאומי שגם לי הם צריכים לעזור.

אתי היא עורכת דין שאני אמליץ לכולם להגיע, מכיוון שהיא לא רק עורכת דין מבריקה וחרוצה היא גם בן אדם סימפטי שרוצה לעזור ללקוחות שלו, ולא רק לקחת את הכסף שלהם כמו העורך הדין הקודם שלי שלקח כסף ולא עזר בכלל. תודה רבה על השירות האדיב והמקצועי.
יותם, 22
עו"ד אתי שנהב, ברצוני להודות לך על ההצלחה בהשגת אישור פטור ממס הכנסה... ברצוני להדגיש שהליווי שלך, העובדה שהגעת איתי לכל ועדה, ההכנה היסודית של החומר לוועדות ובחירת המומחים, היו מכריעות להגשת התוצאה הרצויה. תודה מקרב לב.
ד. - לקוח שקיבל פטור ממס הכנסה בשיעור של 96%.
...אני מבקש להמליץ בחום על עוה"ד אתי שדה שנהב, זאת מפני שהיה לי ועדיין יש לי הכבוד הרם להימנות על לקוחותיה. אתי ליוותה אותי באופן צמוד ובהכלה מלאה, לכל ועדה של המל"ל, ככל שנידרשתי, זאת לאחר שנידחיתי על-ידם אין ספור פעמים כשביקשתי ואף דרשתי את זכויותי על פי דין, חוק וצדק. עוה"ד אתי שנהב שדה פעלה ללא לאות חיל ורעדה, באסרטיביות חדה וברורה למול הרוצים לבטל בהינף העט את זכויותיו של הבא למולם. המקצועיות של עוה"ד אתי שדה שנהב ניכרה בכל שלב ומיסמך שהוצג. מי הצריך שירות של עו"ד, ייטיב עם עצמו באם יפנה לכתובת הנכונה, לאדם הנכון והמיקצועי בתחומו, עוה"ד אתי שדה שנהב.
ע' יוצג בנכות כללית , ניידות ושירותים מיוחדים.

התקשרו עכשיו להתייעצות:

054-8874748

וחסכו זמן, כסף וכאבי ראש

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

vsign

10 שנות ניסיון בתחום נזקי גוף

vsign

ניסיון בעבודה בבית משפט, בחברת ביטוח

ובמשרדי עו”ד גדולים בתחום נזקי גוף

vsign

ניסיון של אלפי תיקים ולקוחות מרוצים

vsign

פיצוי מקסימלי ובזמן מינימלי

vsign

לא קיבלת פיצוי – לא שילמת

vsign

מייצגים תובעים בלבד

vsign

ליווי אישי והכוונה מקצועית

* הכתוב באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי

גלילה לראש העמוד
× כל שאלה לגיטימית 😊. שאלו אותי עכשיו.
דילוג לתוכן